• YARIM ALTIN
  4.393,00
  % -0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  20,3996
  % 1,51
 • € EURO
  22,0157
  % 1,83
 • £ POUND
  25,6198
  % 2,04
 • ¥ YUAN
  2,8818
  % 1,35
 • РУБ RUBLE
  0,2514
  % 0,57
 • BITCOIN/TL
  568121,149
  % 2,21
 • BIST 100
  4.951,35
  % 3,83

Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar

Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar

Kripto para kazandıran mobil uygulamalar sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz. İnsanlar teknolojinin gelişmesiyle beraber alternatif kazanç yollarını inceliyor. Kripto para özellikle uluslararası kazanç konusunda aradığınızı sunabiliyor. Kripto para üzerinden gelir elde etmek için oyun ya da uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Arka planda çalışan uygulamalar sizlere kripto geliri elde edebilir.

Coin Kazanırken Yapılan Hatalar

 • En sık yapılan hatalardan bir tanesi hızlı bir şekilde para kazanma arzusudur. Kripto gelirlerinde uzun vadeli düşünmeniz gerekir.
 • Büyük kazançlar hayali kurarak girmemeniz gerekir. Genelde düşük ücretler karşılığında gelir elde edersiniz.
 • Tek uygulama kullanmak yerine birden fazla uygulamadan destek alın.
 • Düzenli olarak uygulamaları kullanın. Düzensiz kullanmak gelir konusunda problem yaşamanıza neden olur.

Kripto Uygulamaları

Bulut madenciliği en çok tercih edilen gelir yöntemlerinden bir tanesidir. Bulut madenciliği telefon gücünü kullanmadan coin kazanmanızı sağlar.

Socios

Kripto paralarla ilgilenen kişiler Socios uygulamasını çok iyi biliyor. Para yatırmadan bu uygulama üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Chiliz borsasının uygulaması olan Socios içerisinde e spor takımlarının kripto paralarını da bulabilirsiniz. Bu uygulama üzerinde belirli zamanlarda yüksek oranlarda gelir elde edebilirsiniz. Socios güvenilir kripto para kazandıran uygulamalarından bir tanesidir.

FreeBitcoin

FreeBitcoin sayesinde sizde uygulama kullanarak gelir elde edebilirsiniz. İlk çıktığı zaman internet adresinden hizmet veren firma şimdi uygulama üzerinden de destek veriyor. Her saati başı kazançlarınızı sistem üzerinden geçebilirsiniz. Eğer ayda 200 dolar üzerine çıkarsanız çok özel ödüllerde kazanabilirsiniz.

TFB BlackStar

Kripto para kazandıran mobil uygulamalar kullanıcılara ekstra gelirler sunuyor. TFBX uygulaması da kullanıcılara kripto kazandırıyor. TFBX BlackStar üzerinden reklam izleyerek ya da anketlere katılara gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinde bulunan oyunları oynayarak kripto geliri elde edebilirsiniz. Uygulama dünyanın en popüler yazılımları arasındadır. Bulut madenciliği ile sizlere ciddi paralar kazandırabilir.

Money Whale

Kripto para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Money Whale Türkiye’de bulunan kullanıcılara da kazandırıyor. Uygulama içerisinde kripto para kazanmanız için size verilen bulmacaları çözebilirsiniz. Ayrıca reklam izleyerek gelirinizi arttırabilirsiniz. Uygulama güvenilirliği ile bir adım öne çıkıyor. Bu uygulama üzerinden kazançlarınızı dilediğiniz zaman hesaplarınıza çekebilirsiniz. Uygulama tüm telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Video İzleyerek Para Kazandıran 5 Yöntem” Başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Telefondan kripto para kazandıran uygulamalar herkesin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Kripto paralara olan ilginin artması nedeniyle kullanıcılar uygulama mağazalarında ciddi araştırmalara başladı. Ne yazık ki kripto para kazandırdığını iddia eden sahte uygulamalar yer alıyor. Telefondan coin kazanabileceğiniz güvenilir uygulamalarda bulunuyor. Sizde kripto para geliri elde etmek isterseniz hemen yazımızda yer alan uygulamalara göz atabilirsiniz. Yazımızda yer alan uygulamalar son derece güvenilirdir. Reklam izleyerek ya da oyunlar oynayarak kripto geliri elde edebilirsiniz. Uygulamaların tamamı Türkiye’de de aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.